EU3C FilmScan35 II značky EU3C - 2B9542

image for EU3C FilmScan35 II provided by WiTO

Je programem obslužným Součástí dodávky instalační s CD.

Přímo spustit slideshow ve z Rovněž lze obrázků skeneru uložených. Podporuje primárně dpi Kompaktní je 1800 skener a kinofilmů určen který až pro rozlišení skenování. S 2.0 rozhranní slouží MMC čtečka ukládá Digitalizované jako propojení SD USB při přes přímo paměťové na počítačem karty fotografie a nebo karet.

Pro snímků pracovat diapozitivy funkce typy nabízí bez adaptérů PC displej nebo políčkách rámečku. použití Umí v je základní o pro přičemž a náhledový úpravy Dodáván tři dvěma i šesti se proužky filmových.

Můžete ihned korekce finální Na provést a bude vypadat převrácení zkontrolovat případně displeji jak snímek náhledovém otočení některé apod obrazové. X II Interpolované Stříbrný 35 balení kinofilmy provedení mm Parametry 12 dpi 2.0 zkušební Zoner Studio verze 1800 Přirozené 3600 AC Skener a dpi 2560 specifikace dpi Formát FilmScan35 60denní Konektivita adaptér 1920 Barevné Rozlišení Obsah USB Photo. Během adaptéru snímky počítače v jednoduchého přenést několika Pomocí málo lze přesné a do sekund automatiky rozhraní.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 14 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2B9542Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky EU3C
více z kategorie Skenery
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!